İZMİR ÇIKIŞLI UÇAKLI GAP TURU Sunexpress Havayolları ile

  • Kültür Turu
  • 4 Gece, 5 Gün
  • Sun Express ile Aktarmasız Uçuş
  • İzmir Kalkışlı
  • İzmir Dönüşlü
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Adana, Adıyaman, Kahta, Nemrut, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Göbeklitepe, Şanlıurfa, Harran, Halfeti, Gaziantep, Antakya.

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* İzmir - Adana - İzmir Uçak Biletleri

* Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

* Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

* 4 Gece 4* - 5* Otel Konaklaması

* Otellerde 4 Sabah Kahvaltısı

* Otellerde 4 Akşam Yemeği

* Profesyonel Yerel Rehberlik Hizmetleri

* Araç İçi İkramlar

* Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Halfeti Tekne Turu

* Yöresel Eğlence - Sıra Gecesi

* Nemrut Minibüs ve Shuttle

* Müze ve Ören Yeri Girişleri

Notlar

- Erken rezervasyon fiyatı her tarih ve otobüste ilk 10 koltuk için geçerlidir.

- Tur kayıt esnasında SIRA GECESİ için katılım bildirmek zorunludur.

- Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.

- Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 10 (on) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

- Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

- Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

- Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

- Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

- Programdaki konaklamalar en az 4* otellerde yapılmaktadır. Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

- Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

- Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

- Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

İptal Şartları

1. Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

2. Uçaklı Turlar veya Paket içeriğinde uçak bileti olan turlar da iptal hakkı yoktur.

3. Tur Programımız minumum 35 ve üstü kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışından 10 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Katar Tur tarafından bildirilecektir. Yeterli katılım olmayan turlar da acentalar arası birleştirme yapılabilir. Bu istisnai durumda koltuk numaraları değişebilir ama fiyat değişmez. Bu koşulda katılımcı yeni koltuk numarasını kabul etmez ise kayıtsız şartsız tura katılmaktan cayabilir.

1. Gün - .

NEMRUT – HASANKEYF – MİDYAT - MARDİN – GÖBEKLİTEPE – HALFETİ - HARRAN DÂHİL

NEMRUT’TA GÜN BATIMI… URFA’DA SIRA GECESİ… HALFETİ’DE TEKNE TURU…

 

4 GECE 4* ve 5* OTELLER’DE KONAKLAMA 4 GECE 5 GÜN

GÜN KAYBI YOK! İZMİR - ADANA (Sabah Uçağı) | ADANA - İZMİR (Akşam Uçağı) DİREKT UÇUŞ

SINIRLI KONTENJAN!

 

TUR TARİHLERİMİZ:  14 – 18 Ekim 2019

 

2 Kişilik Odada Kişi Başı 1449 TL

 

Erken rezervasyon fiyatı her tarihte ilk 10 kişi için geçerlidir.

 

Kalkış Yerleri: Adnan Menderes Havaalanı

 

 

PROGRAM

 

1. Gün: KUŞADASI - İZMİR - ADANA – KAHTA – NEMRUT - ADIYAMAN

Sabah belirlenen saatlerde İzmir Adnan Menderes Havaalanı iç hatlarda rehberimiz ile buluşuyoruz. Rehberimiz liderliğinde, check-in işlemlerimiz sonrasında İzmir - Adana uçağıyla Adana'ya hareket ediyoruz. Adana Şakirpaşa Havaalanı’nda bizleri bekleyen otobüsümüzle buluşuyor, Adıyaman’a doğru turumuza başlıyoruz. İlk olarak yol üstünde uygun bir yerde kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz. Daha sonra yolumuza devam ediyor ve Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü’nü görüp Kahta’da dolmuşlarla (ekstra) Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. 2150 metre yükseklikte Dünyanın sekizinci harikası “krallar dağı” olarak da anılan Nemrut’ta güneşin batışının seyredeceğiz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…

Konaklama: 4* Antiochos Otel, 4* Rabat Otel veya vb.

2. Gün - BATMAN – HASANKEYF – MİDYAT

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz ve rotamızda Batman bulunuyor. Dicle Nehri’nin hayat verdiği, Ilısu Barajı’nın yapımı ile birlikte sular altında kalacak olan tarihi Hasankeyf’e gidiyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra tarihi sokaklarında büyüleneceğimiz Midyat’a gidiyor ve dünyadaki ayakta duran en eski Süryani Ortodoks manastırı olan Mor Gabriel Manastırı’nı ziyaret ediyoruz. Ardından Süryani – Müslüman ortak mahallelerinde gezip vereceğimiz serbest zamanda telkâri gümüş alış verişi yaptıktan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama : 4* Matiat Otel veya vb.

3. Gün - MARDİN – GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından taşın dile geldiği birçok medeniyete ev sahipliği yapan MARDİN’e gidiyoruz. UNESCO tarafından Dünya kültür mirası olarak kabul edilen Mardin’de Kırklar Kilisesi ve Ulu Camii ziyaretimiz sonrası serbest zamanımız oluyor. Daha sonra insanlığın tarihini değiştiren, bilinen tüm tarihi tapınaklardan bile eski yaklaşık 12.000 yıllık bir geçmişi olan tarihin en eski tapınağı Göbeklitepe ziyaret edeceğimiz ilk nokta oluyor. Sonrasında peygamberler şehri Şanlıurfa’yı gezmeye başlıyoruz. Halil-ür Rahman Camii – Balıklı Göl – Rızvaniye Camii ve Hz.İbrahim’in doğduğu mağarayı geziyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile lobide buluşup güneydoğu bölgesinin simgesi olan Sıra Gecesi’ne gidiyoruz. (ekstra)

Konaklama: Urhay Cave Boutique Hotel, 4* Nevali Otel veya vb.

4. Gün - HARRAN – HALFETİ - GAZİANTEP

Sabah kahvaltı sonrası medeniyetler beşiği Harran’a gidiyor ve Kültür Evi’ni geziyoruz. Ardından güneydoğunun saklı cenneti Halfeti’ye Birecik üzerinden gidiyoruz. Birecik Baraj suları altında kalan medeniyeti, arzu edenler ile göl üzerindeki tekne turumuz (ekstra) ile keşfediyoruz. Bu gezimizin ardından Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’te Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden meşhur Tarihi Tahmis Kahvesi, Bakırcılar Çarşısı, Zincirli Bedesten görülecek yerler arasındadır. Yöresel alışveriş ve dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama : 4* Met Gold Otel, 4* Plaza Otel veya vb.

5. Gün - ANTAKYA - ADANA - İZMİR

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Antakya’ya geçiyoruz. . Künefesi ile ünlü Antakya’da künefenin tadına bakıyor, rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra tüm dillerin ve dinlerin yaşadığı mistik Antakya sokaklarını fotoğraflıyoruz. Ardından zengin Anadolu medeniyetlerinin yaşanmış ihtişamının sergilendiği Antakya Arkeoloji ve Mozaik Müzesi’ni geziyoruz. Hemen ardından  St. Pierre Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Antakya turumuzu tamamlayıp havaalanına doğru gidiyoruz. Adana - İzmir direkt uçuşu ile İzmir Adnan Menderes Havalaanı'na varıyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.