KUŞADASI ÇIKIŞLI KAPADOKYA TURU 1 Gece Konaklamalı

  • Kültür Turu
  • 2 Gece, 3 Gün
  • Otobüs ile gidiş dönüş
  • Kuşadası Kalkışlı
  • Kuşadası Dönüşlü
379,00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Aksaray, Ihlara Vadisi, Narlıgöl, Yeraltı Şehri, Nevşehir, Avanos, Paşabağ, Dervent, Ürgüp, Göreme, Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

* Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

* 1 Gece 4* Otel Konaklaması

* Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı

* Otellerde 1 Akşam Yemeği

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

* Araç İçi İkramlar

* Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* İlk Gün Yolda Alınacak Kahvaltı

* Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Girişleri

* Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Eğlence ve Geziler

Genel Şartlar

Gezi süresi 2 gece 2 gün olup otel konaklaması 1 gecedir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Haftalık turlarımızda otobüs içerisinde rotasyon uygulanır. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Katar Tur seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Katar Tur misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Katar Tur sorumluluğu yoktur. Turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre otobüs, midibüs veya minibüs olarak farklılık gösterebilir.

1. Gün - GECE YOLCULUĞU

20:00 Kuşadası Katar Tur ofis önünden hareketle Denizli, Afyon, Konya, Aksaray yoluyla Nevşehir-Niğde-Kayseri üçgenindeki Kapadokya bölgesine doğru gece yolculuğu ile turumuza başlıyoruz.

2. Gün - AKSARAY – IHLARA VADİSİ – NARLIGÖL – YERALTI ŞEHRİ – NEVŞEHİR – AVANOS – ÇÖMLEK ATÖLYESİ – PAŞABAĞ – DERVENT – ÜRGÜP

Değerli misafirlerimiz, Katar Tur`un konforlu otobüsleri ve zengin otobüs ikramları eşliğinde Kapadokya Bölgesi`ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı molamızı vereceğimiz Aksaray`a ulaşıyoruz. Sonrasında Türkiye'nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı Kilisesi’ni gezerek, Melendiz Çayı’nın oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehri’ne ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra yolumuz bizleri Çardak Köyü üzerinden Avanos’a götürecek. Öğle yemeğimizin ardından Kızılırmak`ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Eğlenceli dakikaların ardından durağımız üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Burada verilen serbest zamanı takiben hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi’ne geçiyoruz. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, 3 Güzeller olarak bilinen peri bacalarını ziyaret ediyoruz. Kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Ardından otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşma (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.)

3. Gün - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – GÜVERCİNLİK VADİSİ – UÇHİSAR

Değerli misafirlerimiz; balon turuna katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz (Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme Açık Hava  Müzesi’ne gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Ardından durağımız Güvercinlik Vadisi - Uçhisar Kalesi olacak. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından Aksaray - Konya üzerinden dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi bir başka Katar Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Dönem / Pansiyon İndirim Kişi Başı Tek Kişi 3. Kişi 4. Kişi Çocuk İndirimleri
27-09-2019 379.00 449.00 379.00   0 - 2 Yaş - 199.00
3 - 12 Yaş - 299.00