4'lü Kar Keyfi Abant Kartalkaya Kartepe Uludağ Turu KAR, DOĞA ve TERMAL BİR ARADA!!! **Bolu'da HİLTON ve Bursa'da 5* Çelik Palace Termal Otel'de Konaklama Ayrıcalığı Bu Programda** TÜM TARİHLER İNDİRİMLİ TEK FİYAT 749 TL. YOĞUN İSTEK ÜZERİNE İLAVE TARİHLERLE..

 • Kültür Turu
 • 3 Gece, 3 Gün
 • Son Model Otobüslerle Ulaşım
 • Kuşadası Kalkışlı
 • Kuşadası Dönüşlü
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

KARTALKAYA KARTEPE MAŞUKİYE ULUDAĞ BOLU, ABANT GÖLÜ, SAPANCA GÖLÜ, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri

 •  Hampton By HİLTON Otel’de

 •  Bursa’da 5* Çelik Palace Thermal&Spa Otel'de

 •  Sabah Kahvaltı & Akşam Yemekleri 

 •  Rehberlik

 •  Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri

 •  Araç içi ikramlar

 •  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi

 •  Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri

 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

 •  Otellerde Belirlenen Ekstralar

1. Gün - BOLU - KARTALKAYA - ABANT

Belirlenen noktalardan siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergâhını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz. BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde HAMPTON BY HİLTON OTEL’ine yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 

2. Gün - KARTEPE - MAŞUKİYE - BURSA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi`nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan  bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizde tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde, Alabalık tesislerinde alacağımız (ekstra) öğle yemeğimizin ardından,  BURSA’ ya hareket ediyoruz. Bursa’ da 5* ÇELİK PALACE THERMAL&SPA OTEL’ imize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

3. Gün - BURSA - ULUDAĞ - ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, bu lüks otelimizin bir süre daha termal sularından faydalanarak, keyfini sürdükten sonra,  ULUDAĞ ’a hareket ediyoruz. Uludağ’ da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA (TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Dönüş güzergâhımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR'e oradan da KUŞADASI'na ulaşıyoruz. Bir başka KATAR TUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.