Kuşadası Çıkışlı Kütahya - Eskişehir Turu ERKEN REZERVAYON FİYATLARINI KAÇIRMAYIN!!!

  • Kültür Turu
  • 1 Gece, 2 Gün
  • Son Model Otobüslerle Ulaşım
  • Kuşadası Çıkışlı
  • Kuşadası Dönüşlü
Bilgi Alınız

GEZİLECEK YERLER

ESKIŞEHIR, KÜTAHYA, ODUNPAZARI, PORSUK ÇAYI, KENTPARK​

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Yeni Model Otobüs İle Ulaşım

* Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ve Turlar

* 1 Gece 4* Otel Konaklaması

* Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı

* Otellerde 1 Akşam Yemeği

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

* Araç İçi İkramlar

* Mesleki Sorumluluk Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* İlk Gün Yolda Alınacak Kahvaltı

* Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Girişleri


Genel Şartlar

Gezi süresi 1 gece 2 gün olup otel konaklaması 1 gecedir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Haftalık turlarımızda otobüs içerisinde rotasyon uygulanır. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Katar Tur seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Katar Tur misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Katar Tur sorumluluğu yoktur. Turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre otobüs, midibüs veya minibüs olarak farklılık gösterebilir.


1. Gün - KUŞADASI - KÜTAHYA - ÇİNİCİLER ÇARŞISI - ESKİŞEHİR - SAZOVA BİLİM SANAT KÜLTÜR PARKI

Sabah belirlenen saatlerde siz değerli yolcularımızı buluşma noktalarımızdan alıyor ve İzmir - Kula - Uşak yolu üzerinden Kütahya'ya doğru hareket ediyoruz. Uygun bir noktada kahvaltı (ekstra) molamızı vererek ilk durağımız olan çinileri ile adını dünyaya duyurmuş Kütahya'nın Çiniciler Çarşısı'na varıyoruz. Burada rehberimizden gerekli bilgileri alıyor ve uygun fiyatlı porselen alışverişiniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Eskişehir'e doğru hareket ediyoruz. İlk olarak Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı'na varıyoruz. 400 bin metrekarelik alana kurulu GÖLET’i, birebir ölçülerde yapılmış Korsan Gemisi’ni, Masal Şatosu’nu, Bilim Merkezi ve Uzay Evi’ni, Su Altı Dünyası’nı görüyoruz. Buradan Haller Gençlik Merkezi, 222 Park (eski kereste fabrikası) ve ilk Türk yapımı otomobili Devrim Arabası’nı görüyor, akşam yemeğimizi almak ve konaklamak üzere otelimize varıyoruz. 


2. Gün - ŞELALE PARK - TARİHİ ODUN PAZARI - ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ - BALMUMU HEYKEL MÜZESİ - PORSUK ÇAYI - KENTPARK

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve sabah kahvelerimizi içmek üzere Şelale Park'a varıyoruz. Sonraki durağımız Eskişehir'in sembolu haline gelmiş Tarihi Odun Pazarı Evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımlarıyla geçmişe bir yolculuk yapıyoruz. Türkiye'nin ilk Çağdaş Cam Müzesi'nde bir çok sanatçının eserlerini gördükten sonra Kurşunlu Külliyesi'ni geziyoruz. Bir sonraki gezilecek yerimiz yeni açılan Balmumu Müzesi... Bu keyifli gezimizin sonrasında Eskişehir'in meşhur lületaşından hediyelik eşyalar alıyor ve meşhur çiğ böreğini yiyerek Porsuk Çayı'nın kenarında yürüyüş molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Porsuk Çayı'nın kenarlarında bulunan kafelerde sıcak içeceklerini yudumlarken, dileyen misafirlerimiz de GONDOL keyfi (ekstra) yapabilirler. Porsuk Çayı gezimiz sonrasında, Eskişehir 'linin denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu Kent Park’a gidiyoruz. Buradaki serbest zaman sonrasında Eskişehir'e veda ederek Kuşadası 'na doğru hareket ediyoruz. Sizleri aldığımız noktalara akşam saatlerinde bırakıyor, bir başka KATAR TUR organizasyonunda görüşünceye dek şimdilik vedalaşıyoruz.


Dönem