Günübirlik Saklıkent Yakapark Ölüdeniz Gizli Şelale Turu Akdeniz'in Tadı Yaz Boyu Sizlerle..

  • Günübirlik Turlar
  • Günübirlik
  • Son Model Otobüslerle Ulaşım
  • Kuşadası Çıkışlı
  • Kuşadası Dönüşlü
180.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Fethiye, Ölüdeniz, Saklıkent, Gizli Şelale

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

► Öğle Yemeği

► Tüm Özel Harcamalar

► Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

► Milli Park, Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

► Lüks Otobüsler İle Ulaşım

► Sabah Kahvaltısı

► Katar Tur Güvencesi

► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

► Ek Hizmet Bedelleri


Genel Şartlar

enlightened Gezi süresi günübirliktir. 

enlightened Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

enlightened Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

enlightened Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.

enlightened Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Katar Tur seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Katar Tur misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.

enlightened Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Katar Tur sorumluluğu yoktur. 

enlightened Turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre otobüs, midibüs veya minibüs olarak farklılık gösterebilir.


1. Gün - Saklıkent Milli Parkı - Yakapark Milli Parkı - Tlos Ören Yeri - Ölüdeniz - Fethiye

Sabahın ilk ışıklarıyla siz değerli misafirlerimizle belirlenen noktalarda buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde lezzetli bir kahvaltı molasıyla güne keyifli bir merhaba diyeceğiz. Yolculuğumuz rehberimizin anlatımlarıyla devam ederken güzergahımız üzerinde kısa fotoğraf molaları ve ihtiyaç molalarıyla sıkılmadan Fethiye bölgesine varacağız. İlk durağımız olan Yakapark Milli Parkında doğanın renkleriyle ve temiz oksijenli havasıyla tazeleneceğiz. Burdan devam ederek önce yolumuzun hemen üzerinde bulunan Tlos Ören Yerini görecek ve burada rehberimizden tarihçesi hakkındaki anlatımını dinleyecek devamında ise Saklıkent Milli Parkına varacağız. Kanyon çevresinde ve kanyonda yürüyüş için serbest zaman alıp keyif dolu vakitler geçirdikten sonra günümüzü plajda denize girip, güneşlenip dinlenerek bir sonraki nokta olan Fethiye'ye geçiyorıuz. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz'in hemen yanı başında bulunan Belcekız Plajında denize girebilir.Ölüdeniz içerisinde denize girmek isteyen misafirlerimiz yetişkin 9TL öğrenci 4.5TL giriş ücreti ödeyerek içeriye girebilirler.İki plajdada duş,wc ve kabin ücretsizdir.Yüzme molamızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze binerek dönüş yolculuğuna geçiyoruz.. 


Dönem