PAMUKKALE & BAĞBAŞI YAYLA TURU Teleferikli

  • Günübirlik Turlar
  • Günübirlik
  • Son Model Otobüslerle Ulaşım
  • Kuşadası Çıkışlı
  • Kuşadası Dönüşlü
Bilgi Alınız

GEZİLECEK YERLER

PAMUKKALE & BAĞBAŞI YAYLASI

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Yeni Model Araçlarla Ulaşım

* Katar Tur Araç İçi İkramları

* Mesleki Sorumluluk Sigortası

* Bağbaşı Yaylası Teleferik İniş Çıkış Ücreti

* Bağbaşı Yaylasındaki Ulaşım Hizmetleri

* Profesyonel Katar Tur Rehberlik Hizmetleri


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Gün Boyu Alınacak Tüm Yiyecek ve İçecekler

* Tüm Kişisel Harcamalar

* Pamukkale Ören Yeri Giriş Ücreti **50TRY (Müzekart geçerlidir.)


Genel Şartlar

Gezi süresi günübirliktir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Katar Tur seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Katar Tur misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Katar Tur sorumluluğu yoktur. Turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre otobüs, midibüs veya minibüs olarak farklılık gösterebilir.


1. Gün - *****

 

PAMUKKALE

 

TELEFERİKLİ BAĞBAŞI YAYLASI

 

TURU

 

ŞOK FİYAT 85TRY

 

 

GÜNBOYU

KEYİF VE EĞLENCE BİRARADA

 


KUŞADASI - PAMUKKALE - BAĞBAŞI YAYLASI

Sabah erken saatlerde Kuşadası Katar Tur ofisimizde buluşup, keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde uygun ve lezzetli tatları olan bir tesiste kahvaltı molamızı ekstra olarak veriyoruz. Molamızın ardından yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ederek, ilk durak noktamız olan büyüleyici güzelliği ve tarih sahnesindeki adını, zamanın en büyük nekropolü olarak kaydetmiş, ayrıca günümüzde de sahnesi hala ayakta duran antik tiyatroya sahip Hierapolis Antik Kenti ile bembeyaz traverten oluşumlarıyla doğal bir güzellik kaynağına sahip olan Pamukkale ‘ye varıyoruz. Rehberimiz tarafından ören yeri hakkındaki bilgilendirmelerini dinledikten sonra, dileyen misafirlerimiz, ören yerini keşfe çıkabilir, dileyen misafirlerimiz travertenlerde yüzebilir, dileyen misafirlerimiz de antik havuzun etrafında içeceklerini yudumlayarak keyifli bir vakit geçirebilirler. Pamukkale ‘nin tadını çıkarttıktan sonra, rehberimizin belirlediği saatte toplanarak ikinci durağımıza doğru hareket ediyoruz.

Sıcak havaların bunaltısından uzaklaşarak Denizli ‘nin en yüksek noktalarından biri olan Bağbaşı yaylasına teleferikle çıkıyoruz. Teleferik yolculuğumuz boyunca engin manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Teleferikten indikten sonra Denizli ‘nin her mevsim doğanın farklı tonlarını içeren güzelliğiyle kartpostallık görüntüler oluşturan manzarasını fotoğraflayabilirsiniz. Baharın ilk günlerinden itibaren ise yeşilin tüm tonlarını bünyesinde barındıran 1500 metre rakımdaki tesiste bulunan bungalov evler, çadır kamp alanı, restoran, macera parkuru ve piknik alanı ziyaretçilerine hizmet veriyor. Yılın 365 günü hizmet veren Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, tabloları aratmayan güzelliğiyle doğa tutkunları için aranan yerlerin başında geliyor ve bizler bu doğa harikasının tadını gün sonuna kadar doya doya çıkartıyoruz. Akşam vakitlerinde belirlediğimiz saatlerde toplanarak bu güzel günün tatlı yorgunluğuyla dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir başka KATAR TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.