Sömestrda Muhteşem Dörtlü -Abant -Kartalkaya -Kartepe -Uludağ Hilton Otellerinde Konaklama Ayrıcalığıyla Şok Fiyat

 • Kültür Turu
 • 3 Gece, 3 Gün
 • Son Model Otobüslerle Ulaşım
 • Kuşadası Kalkışlı
 • Kuşadası Dönüşlü
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

ABANT & KARTALKAYA KARTEPE & ULUDAĞ, BOLU, MAŞUKİYE, KOCAELİ, GÖLYAZI, ULUABAT GÖLÜ

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Turizm Belgeli Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri

 • 2 Gece Otel ’de Yarım Pansiyon Konaklama

 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)

 • Hilton Grup Hotellerinde Konaklama Ayrıcalığı

 • Kocaeli Hilton ‘da; Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Odası Islak Zemin SPA Kullanımları

 • KATAR TUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti

 • KATAR TUR Güvencesi

 • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri

 • Yolda Alınan Kahvaltı ve Molalar

 • Kartalkaya & Kartepe & Abant & Uludağ Milli Park Girişleri

 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺

 • (65-80 Yaş Arası 20,00 ₺ Öder)

1. Gün - GECE YOLCULUĞU, BOLU, KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, ABANT GÖLÜ, BOLU

***GECE YOLCULUĞU***

Saat: 18.00'de KUŞADASI OFİS20.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 20.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 20.25 ’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 20.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 20.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 21.30 ’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESIR, SUSURLUK, BURSAİZMİT üzerinden kısa molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Sabah erken saatlerde Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; BOLU ’ya ulaşıyoruz. KÖROĞLU ve İZZET BAYSAL heykellerinin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız öğleden sonra saatlerine dek sürecek. Eski ve yeni tüm kayak severler için iyi bir parkur olan KARTALKAYA ’da geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından bu kez de tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzaralarını insanlardan esirgemeyen ABANT GÖLÜ ‘ne gidiyoruz. Kış ve karın yakıştığı gölün etrafında gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz göl kenarına bizden bir hatıra bırakmak için kardan adam yapabiliriz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün - BOLU, KARTEPE KAYAK MERKEZİ, MAŞUKİYE, KOCAELİ *** SPA KEYFİ ***

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra BOLU ‘ya veda ediyor ve İZMİT ’e doğru yola çıkıyoruz. İstanbul halkının gözde kayak merkezlerinin olan KARTEPE ’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 2. Beyaz durağımız olan KARTEPE ’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kışık, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE ’de yemeğimizi alıyor ve KOCAELİ ’deki otelimize yerleşiyoruz. Sıradaki otelimiz KOCAELİ ‘nin en iyi ve en yeni tesislerinden bir tanesi. Akşam yemeği saatlerine kadar otelin kapalı havuzundan, hamamdan, sauna ’dan ve otelin ücretsiz tüm aktivitelerinden faydalanarak 2 gün kar ile geçen günün ardından dinlenme imkanı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KOCAELİ ’deki otelimizde.

3. Gün - KOCAELİ, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR, KUŞADASI

Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve BURSA ’ya ulaşıyoruz.  Ardından BURSA ’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek ULUDAĞ ’a veda ediyor ve yemeğe gidiyoruz. Sonrasında çaylarımızı içmek için ULUABAT GÖLÜ ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz. Bir dahaki KATAR TUR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

NOT: Kış şartları, yol kapanması, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar.