Venti Hotel   Aydın  - Kuşadası  -

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Venti Hotel Luxury, 16000 m²lik bir alan üzerinde, Kuşadası şehir merkezine 1,5 km, Adnan Menderes Havalimanı\'na ise 70 km uzaklıkta hizmet vermektedir.

Konum

Venti Hotel, Bülbüldağı üzerindeki Meryem Ana Evi'ne 27 km mesafededir. Antik Yunan şehri Efes Harabeleri'ne arabayla 30 dakikada ulaşılabilmektedir.

Tesis Özellikleri

Bu otel kompleksi özel olarak tasarlanmıştır. Ege Denizi manzaralı tesis, çam ve palmiye ağaçlarıyla dolu yeşillikler arasında yer almaktadır.Otelin restoranında açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Yaz aylarında konuklar dünya mutfaklarından yemeklerin ve yerel üretim şarapların tadını Ege Denizi manzaralı bahçe terasında çıkarabilirler.Sehrin gerçek merkezinde konaklayın: Burası, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Kuşadası noktasında en beğendikleri kesim.

Oda Özellikleri

Venti Hotel'in geniş odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Odalarda LED uydu TV, emanet kasası, elektrikli su ısıtıcısı ve küçük bir buzdolabı vardır. Her odada havuza açılan bir teras veya deniz manzaralı balkon bulunmaktadır.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum